Реабілітація любов’ю та прийняттям
Місто Коростень в Житомирській області. Реабілітаційний центр для жінок, що потерпають від залежності та втратили орієнтири в житті. Тут проживає 8 жінок від 24 до 73 років. В кожної своя щемна історія. Кожна з них пройшла через надскладні випробування в житті, та всі вони знайшли в собі сили боротися з підступним ворогом – залежністю, аби змінити своє життя на краще. До центру жінок направили соціальні служби. Аби не вилучати дітей з проблемних родин, органи опіки та піклування дали їм другий шанс. Адже з рідними та люблячими батьками – дітям найкраще. Ніхто не зможе надати стільки любові та тепла дітям, як рідна мама.
Серед підопічних центру – військовослужбовиця. Вона була прикордонницею. Та найперше, що надломило сильну жінку була смерть матері. Не встигла вона оговтатись від найсерйознішої втрати в житті, як почалась велика війна. Ворог виявися дуже підступним. Щодня російські військові забирають життя українців, українок. Від рук ворога гинуть військові, цивільні, молоді люди, похилого віку та діти. Спостерігаючи за жахами війни, жінка почала глушити біль алкоголем. Її відсторонили від служби, але це виявилося каталізатором її болю. І вона почала пити ще більше. Так сильну жінку подолала залежність. Проте реабілітаційний центр в Коростені – місце, де вона змогла віднайти внутрішню силу та перемогти у цьому бою.
Жінок, життя яких мало не зламала залежність в реабілітаційному центрі, домі матері та дитини підтримують вже близько чотирьох років. Тут вони спілкуються з іншими родинами, що опинилися в складних життєвих обставинах. Залежних людей не в змозі зрозуміти хтось краще за залежних. Взаємопідтримка та допомога – основа реабілітації там.
Та окрім моральної підтримки вони потребують багато матеріальних речей.
Підгузки для дітей, водонепроникні пелюшки, предмети гігієни та смаколики – допомога центру від Благодійного фонду «Ранкова зірка». Партнер – фонд «Help.UA» Швейцарія надав такі необхідні цьому притулку речі.
Благодійний фонд «Ранкова зірка» допомагає нужденним різного віку, статі, соціального рівня. Ми завжди там, де потрібні.